Rainbow page separator

Před závodem se Vysočina Arena zdarma otevře malým i velkým

Pátek, 15. ledna 2016

Vysočina Aréna

Nové Měs[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to na Moravě / V rámci úvodního závodu české série v běhu na lyžích ČUS – S[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];topa pro život se v neděli 17. ledna ve Vysočina Areně uskuteční den otevřených dveří. Zájemci z řad veřejnosti se mohou zdarma zúčastnit spor[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tovního programu pro celou rodinu a prohlédnout si profesionální zázemí spor[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tovních akcí.
Každý z návštěvníků si bude moci ve Vysočina Areně vyzkoušet biatlonový a lyžařský trénink pod vedením trenérů Spor[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tovního klubu Nově Měs[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to na Moravě. Ukázky modelového tréninku biatlonistů a lyžařů budou probíhat v blocích od 16.15 hodin, registrovat se je možné v centru závodů od 15 hodin. Program je vhodný pro děti starší osmi let věku, zdarma bude možné využít také půjčovnu běžecké výstroje a tes[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tovací centrum Rossignol.
Otvírák populárního seriálu nabídne běžkařům závod volnou technikou na šestnáct kilometrů pro muže a osm kilometrů pro ženy za umělého osvětlení na běžkařském okruhu. Pro příznivce celoroční cyklistiky je určený večerní závod fatbiků s čelovkami na dvacet kilometrů.