Rainbow page separator

Projekt virtuálního kina

Úterý, 31. Březen 2020

Když vy nemůžete k nám, my přijdeme za vámi! aneb, teroristům a virům se neustupuje! Platí od. 1. dubna 2020 do odvolání!

Vážení a milí milovníci filmového plátna a příznivci našeho skvělého kina Vysočina, po dobu nuceného uzavření přesouvá kino Vysočina svůj program do on-line prostředí. Asociace provozovatelů kin přišla s unikátním projektem nazvaným „Vaše kino“, které sdružuje kina po celé České republice a vytváří jedno virtuální jednosálové kino.

Jak na to? Na našem webu a facebooku najdete program promítání. Prostřednictvím on-line předprodeje (proklik u každého filmu v programu) si zakoupíte E-vstupenku, kterou zaplatíte kartou, a na váš e-mail přijde vstupenka s kódem. Cena jedné vstupenky je jednotná 70,- Kč. Kód uvedený na vstupence budete potřebovat pro spuštění promítání. *To bude probíhat na webových stránkách www.vasekino.cz Tak, jako když jdete do kina, přístup bude spuštěn vždy 20 minut před promítáním, abyste měli čas vyladit obraz, vypnout mobilní telefony a připravit si dostatek popcornu. 

Program na celý týden bude vždy zveřejněný v pondělí. Jednotné vstupné na všechny filmy je 70 korun.

Přátelé, přejeme příjemnou zábavu s filmem a držete se!!:-)

Vaše kino Vysočina