Rainbow page separator

Propagační materiály Piláku získaly ocenění

Čtvrtek, 11. června 2015

TOURMAP 2015 - ocenění propagačních materiálů Pilák Žďár nad Sázavou

Žďár nad Sázavou / Cenu poroty za projekt s názvem Poznej aktivně Žďársko získala žďárská radnice od agentury CzechTourism. Žďár se svými propagačními materiály, které se týkají především prezentace nového volnočasového areálu u Pilské nádrže a celého města, uspěl v konkurenci 188 přihlášených turistických průvodců.
Materiál, jenž byl vydán v nákladu dvacet tisíc kusů, propaguje jednotlivé prvky areálu a díky praktickému obsahu, jako jsou například pravidla hry a doporučení ke discgolfu a minigolfu či informace o použití prvků ve fitparku, je pro návštěvníky vítaným průvodcem. Propagační sada, kterou turisté získají zdarma, obsahuje osm tematických skládaček. V nich jsou i zajímavé tipy pro rodiny s dětmi, mapa pro turisty a cyklisty i mapa lyžařských tratí na Žďársku.
Projekt vznikl za finanční podpory Evropské unie prostřednictvím Regionálního operačního programu Jihovýchod. Dotace činila 767 tisíc korun, což představuje pětaosmdesát procent celkových nákladů, a byla použita nejenom na sadu informačních materiálů, ale i na další formy propagace volnočasového areálu u Pilské nádrže.