Rainbow page separator

Relaxační centrum loni prodělalo o milion více, zvýší se ceny

Neděle, 19. února 2017

Relaxační centrum Ždár nad Sázavou - bazén

Žďár nad Sázavou / Od března dojde ke změnám v ceníku žďárského relaxačního centra, návštěvníci zaplatí více. Zatímco nyní například vstupné pro dospělé za 75 minut v bazénu činí 85 korun, nově půjde o 95 korun. Za 135 minut plavání návštěvník aktuálně platí 120 korun, od března ho [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to vyjde na 145 korun.
V loňském roce se ztráta zařízení vyšplhala na 5,5 milionu korun, což bylo asi o milion více než v roce 2015. Důvodem jsou například zvyšující se ceny energií i vody. Mimo úpravy ceníků se počítá také se snížením prázdninové slevy z třiceti na dvacet procent a s menšími změnami v provozní době. Úprava se dotkne i wellness části centra se saunami, kde však bude prodloužena poby[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tová doba ze stávajících pětasedmdesáti minut na devadesát. Nyní se za 75 minut platí s[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tokoruna, od března půjde o 120 korun za 90 minut.
Žďárská radnice hodlá najít i jiné možnosti, jak ztrátu relaxačního centra do[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tovanou městem zmírnit. „Budeme hledat další možné úspory, například v podobě nového vrtu, abychom měli další zdroj, nebo zpětného získávání provozního tepla. Chceme také modernizovat čistící filtry,“ uvedl mís[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tostarosta Žďáru nad Sázavou Josef Klement.