Rainbow page separator

Řidička jela rychle, nezvládla smyk a skončila ve svodidlech

Sobota, 28. srpna 2021

Zloděj ukradl z rodinného domku uniformu, pálenku i hodiny

Hamry nad Sázavou / Oznámení o nehodě, která se stala na silnici I/19 mezi Hamry a Sázavou, přijali policisté ve čtvrtek 24. srpna po půl dvanácté dopoledne.
„Osmnáctiletá řidička s osobním vozidlem Citroën C3 projížděla po silnici ve směru od obce Hamry nad Sázavou směrem k obci Sázava, kde při průjezdu táhlou pravotočivou zatáčkou v klesání nepřizpůsobila rychlost a dostala smyk. Smyk nezvládla, přejela do opačného směru a následně mimo komunikaci, kde narazila do svodidel. Od nich bylo vozidlo odmrštěno zpět a pak vpravo mimo komunikaci, kde zůstalo stát na betonovém mostku,“ popsala kolizi policejní mluvčí Dana Čírtková.
Při nehodě došlo k lehkému zranění mladé řidičky, která uvedla, že nepožaduje ošetření a lékařskou pomoc případně vyhledá sama. U ženy policisté provedli dechovou zkoušku na přítomnost alkoholu, přičemž její výsledek byl negativní. Při nehodě vznikla hmotná škoda na autě a svodidlech v celkové výši padesát tisíc korun. Mluvčí rovněž doplnila, že věc vyřešili policisté na místě, a to uložením pokuty v příkazním řízení.