Rainbow page separator

Röchling přebírá firmu Schwartz technické plasty ČR s.r.o.

Středa, 9. Leden 2019

Nové Město na Moravě / Vstup do mezinárodní skupiny přináší velmi příznivé vyhlídky. Společnost Röchling Engineering Plastics SE & Co. KG, Haren přebírá zpracovatele plastů, společnost Schwartz GmbH Technische Kunststoffe se sídlem v německém Xantenu, včetně dceřiné společnosti SCHWARTZ TECHNICKÉ PLASTY ČR s.r.o. se sídlem v Novém Městě na Moravě.

Schwartz GmbH se jako mezinárodní skupina společností specializuje na výrobu dílů z litého polyamidu, zejména na velkoobjemové a vysoce namáhané díly z technických plastů pro téměř všechna průmyslová odvětví. V současnosti zaměstnává více než 240 zaměstnanců ve čtyřech závodech v Německu, České republice, Číně a USA.

Touto akvizicí firma Röchling pokračuje ve své růstové strategii a posiluje díky novým technologiím, jako je výroba velkoformátových tvarových dílů z polyamidu, zejména svou odbornost pro odvětví dopravní a zdvihací techniky, ropný a plynárenský průmysl a konstrukci výtahů. Průmyslová divize Obrábění společnosti Röchling je se svými více než 20 úzce propojenými závody po celém světě jedním z předních světových výrobců obráběných dílů z termoplastů a duroplastů. Firmy se specializují na výrobu vysoce kvalitních hotových dílů a komponent pro téměř všechna odvětví průmyslu. 

Pro společnost SCHWARTZ TECHNICKÉ PLASTY ČR a její zaměstnance se otevírá perspektiva získání nových trhů a výhled dalšího růstu v rámci mezinárodně úspěšné firmy Röchling.

SCHWARTZ TECHNICKÉ PLASTY ČR s.r.o.
Petrovická 312
592 31 Nové Město na Moravě
www.schwartz-plastic.com

Röchling Engineering Plastics SE & Co. KG
Röchlingstr. 1
49733 Haren/Německo
www.roechling.com