Žďár nad Sázavou, zdar nad sazavou, aktuality, Srdíčko, centrum
Rainbow page separator

Rodinné centrum Srdíčko se představilo veřejnosti

Neděle, 16. Září 2012

srdicko-soucasti-odpoledne-byla-i-bezplatna-nabidka-masaziŽďár nad Sázavou / V týdnu od 10. do 14. září 2012 proběhl v Rodinném centru Srdíčko ve Žďáru nad Sázavou již tradiční Týden otevřených dveří. Zájemci mohli zdarma navštívit veškeré programy a seznámit se systémem fungování centra. To nabízí od pondělí do pátku aktivity určené různým cílovým skupinám.

„Jednou z hlavních oblastí naší činnosti je nabídka programů pro nastávající maminky. Celoročně pro ně připravujeme předporodní kurzy, cvičení, poradenství nebo odborné přednášky. Díky neformálnímu prostředí u nás ženy snáze navazují nová přátelství, která jsou pro ně v době rodičovské dovolené důležitá,“ uvedla jedna z lektorek centra Martina Sejkorová.

Centrum dále nabízí dopolední programy pro rodiče s dětmi, zájmové kroužky pro předškoláky, přednášky a kurzy pro veřejnost, tradiční sezónní akce či oblíbený klub Brouček, ve kterém se děti připravují na režim v mateřské škole.

srdicko-jedna-ze-soutezi-pro-detiRodinné centrum Srdíčko v rámci Týdne otevřených dveří navštívila více než stovka zájemců. Nejvíce z nich přišlo na čtvrteční zábavné odpoledne pro celou rodinu, kde si děti mohly zasoutěžit o pěkné ceny a s pomocí rodičů si vyrobit originální stolní hru.

Připravila: Jana Kamarádová, DiS., Koordinátorka RC Srdíčko, Žďár nad Sázavou

M: 604 331 794

E: kamaradova.srdicko@kolping.cz