Rainbow page separator

Roh hojnosti v Centru Eden

Sobota, 13. října 2018

Bystřice nad Pernštejnem / Roh hojnosti je od antiky symbolem bohatství a dostatku. A především o bohatství a různorodosti gastronomie bude i program, který se uskuteční během posledního víkendu v měsíci říjnu v zábavním a poznávacím Centru Eden v Bystřici nad Pernštejnem.

Čtyři regionální restaurace uvaří degustační menu podle receptů z období první republiky. Sládek z minipivovaru Centra Eden připraví pro tu[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}to příleži[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}tost várku 13 % Prvorepublikového speciálu, který bude k ochutnání v místní pivnici.

Gastronomický program Rohu hojnosti doplní ukázky techniky food carving (vykrajování a zdobení ovoce a zeleniny), přednáška o etiketě před s[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}to lety a nyní, vys[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}toupení hudebního uskupení Akvarte[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}to, ukázka dobového oblečení, komen[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}tovaná prohlídka minipivovaru Eden s ochutnávkou, ad.

K podzimní sezóně patří i zavařování a zpracování ovoce. Milovníci marmelád si přijdou na své během soutěže o nejchutnější marmeládu, která bude probíhat po oba dny. Soutěžit může každý, kdo přinese minimálně 200 ml jakékoliv vlastnoručně vyrobené marmelády, do kanceláře Centra Eden (Nový Dvůr 318, Bystřice nad Pernštejnem) do 27. 10. do 9.30 hod. Výrobce marmelády, kterou vyhodnotí návštěvníci jako nejchutnější a nejlepší, obdrží sušičku na ovoce.

Více informací k programu naleznete na www.centrumeden.cz nebo na www.facebook.com/centrumeden
Roh hojnosti v Centru Eden
Kdy: 27. a 28. října 2018 od 9.30 do 18.00
Kde: zábavní a poznávací Centrum Eden v Bystřici nad Pernštejnem
Vstupné: 120 Kč/plné vstupné, 80 Kč/snížené vstupné, děti do 6 zdarma