Rainbow page separator

Sdružení Krajina hledá pomocníky pro prezentaci i akce

Neděle, 8. Květen 2016

Sdružení krajina

Počítky / Dobrovolníky pro různé akce Sdružení Krajina hledají jeho pracovníci. „Jde o dobrovolníky, kteří by byli ochotní občas někam vyrazit a pomoci nám prezentovat práci a činnost Sdružení Krajina na veřejnosti,“ uvedla Dagmar Papáčková ze Sdružení Krajina.
Dobrovolníci pro prezentaci a zajištění aktivit pro děti by se sdružení hodili například při otevřených zahradách ve žďárském zámku 28. května či při červnových novoměstských slavnostech Nova Civitas. „Hledáme také koordinátory firemního dobrovolnictví. Tyto akce jsou často v týdnu, ale již se nám hlásí i firmy, které by nám šly pomoci raději o víkendu. Starost o firemní dobrovolníky by spočívala v zajištění občerstvení a koordinace práce na místě,“ vysvětlila Papáčková.
Zájem je i o pomocníky, kteří by chtěli vypomoci s přípravou akcí organizovaných přímo Sdružením Krajina, jako jsou kupříkladu podzimní výsadby stromů. „U všech aktivit je možné počítat se zaškolením a pomocí. Navíc by se zájemci neměli bát ozvat s nějakou vlastní myšlenkou, nápadem či připomínkami, zpětná vazba je pro nás důležitá,“ dodala Papáčková.