Rainbow page separator

Soutěž o dvě vstupenky na koncert Vojtěcha Dyka & B-Side bandu 

Pátek, 31. Květen 2019

Žďár nad Sázavou / Žďárský průvodce a Zámek Žďár nad Sázavou pro Vás připravili soutěž.

Tipněte si, kolik metrů má na délku Pivovarské nádvoří na žďárském zámku a vyhrajte 2 vstupenky na koncert Vojtěcha Dyka & B-Side bandu

Přesně v tomto místě se bude konat 20. června koncert Vojtěch Dyk & B – Side band. Malá nápověda: Vejde se sem až 3000 lidí.

Foto: Tino Kratochvil


Všeobecné podmínky

Soutěže se mohou zúčastnit pouze občané České republiky starší 18 let. V případě účasti osoby mladší 18 let je nutný souhlas zákonného zástupce.

Organizátor soutěže si vyhrazuje právo kdykoliv v průběhu trvání soutěže pozměnit pravidla, či soutěž úplně zrušit bez udání důvodu, přičemž spotřebitel nemá nárok na náhradu nákladů vynaložených na účast v soutěži.

Výsledky soutěže jsou konečné, bez možnosti odvolání. Organizátor si vyhrazuje právo nahradit shora deklarované výhry výhrami obdobného typu a odpovídající hodnoty a měnit podmínky předávání výher v případě, že mu výhry nebudou poskytnuty tak, aby mohly být výhercům předány v souladu s pravidly soutěže. Výhry účastníků, které z důvodů ležících nikoliv na straně organizátora, v případě kdy nebude možné výherce kontaktovat, či mu výhru doručit na oznámenou adresu, propadají ve prospěch organizátora.

Organizátor neručí za ztrátu, nedoručení či poškození výher během poštovní přepravy.

Účastí v soutěži a zasláním odpovědi vyjadřuje účastník souhlas s pravidly a podmínkami soutěže. Zároveň vyjadřuje svůj souhlas podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů se zpracováním osobních údajů jím uvedených na/v soutěžní zásilce, pro účely doručení cen či jiných otázek spojených s touto akcí a za účelem nabízení obchodu nebo služeb, po dobu 2 let ode dne začátku soutěže a souhlasí se zveřejněním svého jména a města na internetových stránkách www.zdarskypruvodce.cz i jinak v rámci vyhlášení výsledků soutěže.

Správcem ve smyslu zákona o ochraně osobních údajů v České republice je Žďárský průvodce – Ing. Pavlína Mokrá. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Účastníci soutěže mají právo přístupu ke svým osobním údajům i další práva stanovená v §§ 11, 21 zákona č.101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Facebook nemá s organizací této soutěže nic společného.