Bystřice nad Pernštejnem, bystrice nad pernstejnem, aktuality, zrcadlení
Rainbow page separator

Startuje další ročník Bystřického zrcadlení

Úterý, 28. Květen 2013

bystricke-zrcadleniBystřice nad Pernštejnem / Třetí ročník fotografické soutěže Bystřické zrcadlení 2013 odstartuje 1. června a bude probíhat do konce září. Soutěžící tak budou mít čtyři měsíce na to, aby zasílali svoje fotografie do soutěžní galerie na webových stránkách www.fotosoutez-bystricko.cz

V letošním roce jsou vyhlášeny dva tematické soutěžní okruhy. Jeden je opět věnován Mikroregionu Bystřicko, druhý je nově otevřený pro široký okruh návštěvníků a obdivovatelů českých památek UNESCO.

Soutěžní fotografie se zároveň stanou součástí webové galerie a snímky prvního tématu rovněž částí fotokroniky Bystřicka, což je otevřený soubor fotografií dokumentující tradice, krásy a dění bystřického regionu.

Na soutěžní část bude v listopadu navazovat tradiční festivalový Den s fotografií. Při tom se návštěvníci kromě slavnostního vyhlášení výsledků s předáváním cen mohou těšit na vernisáž výstavy nejlepších soutěžních snímků, setkání s předními českými fotografy, přednášky, workshop či besedu s porotci.