Žďár nad Sázavou, zdar nad sazavou, aktuality, agentura, Thalia, šaty, svatební
Rainbow page separator

Svatební šaty pro boubelky a plnoštíhlé

Sobota, 24. Březen 2012

agentura-thalia-nevesta-saty-boubelkaNajít a půjčit si hezké „velké svatební šaty“ je mnohdy nadlidský výkon. Proto svatební agentury Thalia přišla s jedinečným nápadem, který je hlavně zaměřen na ženy kyprých tvarů.

I tyto ženy mají všechny předpoklady být přitažlivé a sexy a i ony touží být jako princezny ve svůj svatební den. Možná byste se divily, co dokáže s oblými křivkami udělat rafinovaný střih svatebních šatů. V takových šatech se bude každá baculka nejen dobře cítit, ale bude působit přitažlivě a sexy.

U svatební agentury Thalia si však  mohou  svatební šaty velikostí XL, XXL, XXXL a rafinovaných střihů bez problémů vypůjčit, ale i navrhnout. Vybírat lze z různých barevných kombinací a materiálů. Poté svatební šaty ušijeme přímo na míru.

Agentura Thalia  spustila svůj zajímavý nápad  –  půjčování svatebních šatů, což by nebylo tak úplně neobvyklé. Udělala to však zcela jinak. Tento nápad je zajímavý jak pro budoucí, tak i bývalé nevěsty. Pokud má nevěsta svou svatbu již za sebou, může své šaty zapůjčit. Je to nápad, který může vydělat peníze a ještě pomůže ušetřit starosti, čas a stres dalším maminkám, slečnám, ženám  – budoucím nevěstám..           Pokud patříte mezi ženy silnější postavy a leží Vám doma Vaše svatební šaty, můžete je prostřednictvím Svatební Agentury Thalia půjčit.

Půjčovna svatebních šatů agentury Thalia, se tak snaží pomoci nejen  zjednodušit hledání vhodných svatebních šatů nastávajícím nevěstám, ale i nabídnout krásné a originální svatební šaty za ceny, které vás mile překvapí. Svatební šaty nejen pro boubelky si nastávající nevěsty na zkoušku mohou zarezervovat online na stránkách Svatební Agentury Thalia.

Svatební agentura nabízí i mimo jiné originální modely módní návrhářky JAROSLAVY SEDLÁČKOVÉ.

Doufáme, že naše téma – svatební šaty pro plnoštíhlé bude opět přínosné a dá návod pro úspěch vaší svatby.

Připravila: Agentura Thalia