Rainbow page separator

Svratecká knihovna se stala nejlepší knihovnou na Žďársku

Úterý, 27. listopadu 2018

Svratka / Svratecká knihovna, kterou vede Marie Poláková, byla ohodnocena titulem Knihovna roku 2018 v Kraji Vysočina. Ocenění bylo vyhlášeno v rámci již sedmnáctého ročníku Malé knihovnické slavnosti v Havlíčkově Brodě.
Svratecká městská knihovna se tak za le[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tošní rok stala nejlepší neprofesionální knihovnou na Žďársku a jednou z pěti z každého okresu v Kraji Vysočina. Knihovna umístěná v tamní Pionýrské ulici je zájemcům k dispozici tři dny v týdnu, přístup na internet je pro čtenáře zdarma, přičemž zařízení nabízí například také bezbariérový přístup a pro pohybově omezené čtenáře rovněž donáškovou službu.
Ze žďárského okresu se le[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tos dostalo uznání II. stupně, tedy ocenění pro knihovny, které již v minulosti kladně ohodnoceny byly, ale stále svoji činnost zlepšují, knihovně v Zubří. Tu vede knihovnice Věra Buch[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tová.