Rainbow page separator

Svůj svátek mohou děti oslavit u koní

Sobota, 30. května 2015

Den dětí u koní Žďár nad Sázavou

Žďár nad Sázavou / Již podruhé plánuje uspořádat Stáj Starý dvůr ve Žďáře nad Sázavou oslavu Dne dětí. Uskuteční se v pátek 5. června, v případě deštivého počasí organizá[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}toři počítají s jejím přesunutím na sobotu.
Dopolední program, který bude zahájen kolem deváté hodiny a potrvá asi do třinácti hodin, je vhodný především pro děti z mateřských školek a základních škol. Odpolední část programu začne po čtrnácté hodině, a ta je vhodná pro všechny, kteří do stáje zavítají.
Malí návštěvníci se mohu těšit na prohlídku stájí, jízdu na koních a jejich přehlídku, na naučnou stezku a rovněž řadu her a soutěží v areálu stáje ve Starém dvoře. V půl páté odpoledne přijde na řadu zapálení ohně, přičemž si zájemci mohou opéct špekáčky. Konec akce je odhadován mezi osmnác[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}tou a devatenác[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}tou hodinou. Více informací o stáji i chystaném programu jsou k dispozici na webových stránkách http://kone-zdar.webnode.cz/.