Rainbow page separator

Tenisté mohou od prosince hrát v nové hale ve zkušebním režimu

Čtvrtek, 29. Listopad 2018

Žďár nad Sázavou / Ve zkušebním režimu bude od začátku prosince fungovat nová nafukovací tenisová hala ve sportovní zóně na Bouchalkách. Tento stav potrvá do 19. dubna.
Zájemci si tak mohou přijít zahrát tenis od pondělí do pátku od 7 do 14 hodin, a to za 200 korun za hodinu pronájmu jednoho kurtu pro všechny zájemce. Členové tenisového klubu mají v rámci zkušebního provozu vyhrazenu hrací dobu v pracovní dny od 14 do 18 hodin. Nafukovací hala bude v pracovní dny veřejnosti k dispozici také od šesti večer do půl desáté, přičemž hodina pronájmu jednoho kurtu vyjde na 300 korun pro všechny hráče. Tenis si bude možné zahrát i o víkendech, konkrétně od sedmi ráno do půl desáté večer – také za tři stovky na hodinu. Po dobu zkušebního režimu nebudou k využití permanentky, počítá se s nimi až později.
Stavební činnosti související s vybudováním zázemí pro fotbal a tenis, s čímž je spojená i přestavba kurtů a montáž nafukovací haly, jsou naplánované na deset měsíců a vyjdou na 35,4 milionu korun bez DPH. Zahájeny byly v červnu, přičemž dotace, kterou město na projekt získalo, činí patnáct milionů.