Rokytno, aktuality, osobní, vůz, nehoda, strom
Rainbow page separator

U Rokytna narazil osobák do stromu

Středa, 23. listopadu 2011

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERARokytno / U vážné dopravní nehody zasahovaly dnes ráno dvě jednotky hasičů u obce Rokyto nedaleko Nového Města na Moravě. Při nehodě utrpěli zranění tři lidé.

Hlášení o nehodě přijalo Krajské operační i informační středisko Hasičského záchranného sboru Kraje Vysočina v 08:33 hod. K nehodě vyjela jednotka profesionálních hasičů ze stanice Žďár nad Sázavou společně s jednotkou sboru dobrovolných hasičů z Nového Města na Moravě.

Řidič s osobním vozidlem značky Seat Ibiza narazil při nehodě do stromu. V době příjezdu hasičů byli již zranění (řidič a dvě spolujezdkyně) v péči zdravotníků. Ti je také po prvotním ošetření na místě události převezli sanitními vozy k dalšímu ošetření do nemocnice v Novém Městě na Moravě.

 Vozovka v místě nehody byla silně namrzlá. Velitel zásahu prostřednictvím KOPIS HZS Kraje Vysočina na místo okamžitě povolal pracovníky správy a údržby silnic, aby povrch vozovky ošetřili. Hasiči zajistili havarované vozidlo proti požáru a úniku provozních kapalin.

Příčinu dopravní nehody vyšetřuje Policie ČR.

Zdroj: Hasiči Vysočina