Novoměstsko, novomestsko, aktuality, Ski-advanture, tratě
Rainbow page separator

Úprava lyžařských tratí na víkend a závody SKI-ADVENTURE

Pátek, 17. Únor 2012

Novoměstsko/ Dnes odpoledne po přechodu fronty by měla rolba upravit základní okruh z N.Města na Radňovice, Jiříkovice, Vlachovice, Sklené, Tři Studně, Sedlo, Medlovské údolí a zpět do N.Města.

V okolí Třech Studní ještě rolba upraví pár stop (na bruslení) pro víkendové závody Mistrovství ČR v lyžařském orientačním běhu (sobota) a nedělní závod SKI-ADVENTURE. Tyto závody se sice jedou na turistických trasách, ale všechny turistické trasy zůstávají otevřeny pro veřejnost. V sobotu je naplánována trasa z N.Města (hotel SKI) na  Vlachovice, hotel Pavla, Rokytno, Studnice, Kuklík, Krátká, Samotín, Fryšava, nad Kadůvkem, Tři Studně,  N.Město – Bělisko a hotel SKI. V neděli se přes 200 závodníků závodů SKI-ADVENTURE bude pohybovat i v lesních okolo Křivého javoru, Devíti skal a Žákovy hory. Proto i tam budou lyžaři projeté některé stopy.

Parkoviště na Třech Studních bude o víkendu vyhrazeno pro účastníky závodů, pro parkování využijte prosím parkoviště ve Vlachovicících (vpravo při směru od NMNM uprostřed značená odbočka fotbalový stadion) nebo parkoviště u hotelu Ski.

V závodním areálu Vysočina Arena (u hotelu Ski) jsou trasy otevřeny v pátek a neděli celý den, v sobotu mimo 11-17 h, kdy se zde konají závody.

Připravil: Petr Mareček, LYŽAŘSKÉ NOVOMĚSTSKO