Rainbow page separator

Úspěch našich masérů z Obchodky!

Čtvrtek, 23. května 2024

Učební obor Rekondiční a sportovní masér je dynamicky se rozvíjející, protože nových poznatků o kladném vlivu masáží na lidské tělo rychle přibývá a pro naše vyučující i žáky je velmi důležité je do své práce zařadit. O to větší radost nám udělali naši maséři, kteří se pod vedením Petry Mitášové, DiS. zúčastnili masérské soutěže „Dotek 24.“ Ta se konala 21. května 2024 ve Dvoře Králové nad Labem za účasti 7 škol z celé republiky. Konkurence byla veliká a soutěžící předváděli výborné výsledky. Naši maséři se zde neztratili a dosáhli vynikajícího výsledku – vezou pomyslnou kompletní sbírku medailových umístění.

V kategorii sportovní masáž si Dominik Krmášek odnáší vítězství, krásné třetí  místo za havajskou masáž vybojovala Natálie Linhartová a sbírku pódiových umístění doplnil druhým  místem náš tříčlenný tým, který byl hodnocen za teoretické a praktické znalosti.  Za vzornou reprezentaci patří velký dík celému týmu, který vedle dvou individuálních medailistů doplnila ještě Tereza Boukalová a samozřejmě učitelce odborného výcviku paní Mitášové, která je na soutěž připravila. Věřím, že každý úspěch žáky posouvá a rozvíjí v jejich schopnostech.